GÜNEŞ IŞINLARINA KARŞI DEFANSİF HAREKET ZAMANI

Ten renginiz her ne olursa olsun, ister açık ister bronz. Özellikle, her yaz sonrası cilt lekeleriyle karşı karşıya kalabilme ihtimalinizi göz ardı etmeyin. Cilt tipiniz veya cilt hassasiyetinize göre uzun veya kısa vadeli güneş ışınlarına maruz kalmak leke oluşumunu tetikleyen unsurların başında geliyor.

Bu durumun, doku eşitsizliklerini de beraberinde getirdiği gerçeğini de hatırlamakta fayda var.Güneş koruyucular yaz ayları süresinde  en büyük yardımcınız gibi gözükse de zaman içerisinde yetersiz kaldıkları gerçeğiyle yüzleşmişizdir çoğu kez.

Güneş ışınları sadece lekelenmelere değil, cildin nem oranını da düşürerek yaşlılık çizgilerinin oluşumuna sebebiyet veriyor. Bu sebeple yazın dahi cildinizin yoğun nem dengesini sağlamak üzere bakım rutininizi programlamakta fayda var.

TEK TON CİLT DENEYİMİ !

Dermokozmetik ürün alternatifleriyle dikkatleri üzerine çeken Sinoz’un cilt lekelenmeleri için formüle ettiği Sinoz Leke Kremi, dış faktörler sebebiyle cilde rengini veren ‘melanin’ pigmentin de oluşan farklılaşmaları dengelemeye yardımcı oluyor. Pigmentlerin yoğunlaşarak zaman içerisinde kahverengi lekelenmelere dönüşmesiyle oluşan ton farklılarını eşitlemek üzere oluşturulan krem içeriğindeki e vitamini desteği ile tek ton eşitliği sağlarken güneşin sebebiyet verdiği nem oranı değişimlerini kontrol altına alıyor. Mevsimsel olarak güneş ışınlarının etkisi azalmışken ciltte oluşan lekelere karşı önlem almanın tam zamanı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here